Higrostat Nem Ölçer Sıcaklık Ölçer Çiğlenme Noktası Ölçüm Sıcaklık Nem Transmitter


Dünyaca ünlü ölçüm cihazı üreticilerinden Extech EN 300 modeli ile karşınızda. Cihaz, multifonksiyonel ve özelliklerine göre uygun fiyatlı olmasıyla müşteriler tarafından en çok talep edilen ürünler arasında yer alıyor. 
 
5 adet çevresel parametre (sıcaklık, nem, hava hızı, ışık ve gürültü) ölçümünü yapabilen bu cihaz ile ortama dair minimum ve maksimum verileri görüntüleyebilir, otomatik kapatabilir ve düşük batarya uyarılarını alabilirsiniz. 
 
EN 300; Ft/min, MPH, m/s, km/h, knots birimlerinde hava hızı ölçümü, kapasitif sensör ile nem ölçümü, thermistör ile ortam-K tipi termokapl girişi sayesinde 1300°C’ye kadar sıcaklık ölçümü here yaparken Photo diyod ile ışık şiddeti ölçümü ve Tip 2 standartlarında gürültü ölçümü yapabilmektedir.Cihazı dilerseniz tripodu ile kullanabilir, RS232 Bağlantısı ile bilgisayarınıza rahatça bağlayabilirsiniz. Cihazın boyutları, 248 x 70 x 34 mm olup,pervanesi 31 mm çapındadır.
 
Penta Otomasyon EXTECH VB500- 4 Kanallı Titreşim Ölçüm Cihazları
Vibrasyon ölçümü, tüm endüstriyel uygulamalarda, özellikle bakım çalışmaları kapsamında ele alınan bir konudur. Motorlar, mil yatakları, fanlar, pompalar, dönen makineler vb. bir çok kritik noktada vibrasyon kavramı öne çıkar. 

İztekno Elektronik
Higrostat Nem Ölçer Sıcaklık Ölçer Çiğlenme Noktası Ölçüm Sıcaklık Nem Transmitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *